Windows phone 7

Odpovědět
kubko
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2012 10:00

Windows phone 7

Příspěvek od kubko »

Ahoj. Mohl by mi tady někdo říct hlavní výhody windows phone 7 oproti ostatním OS jako android atd?
Vytvořit webdesign mi pomohl Internet123.cz.
mibla
Příspěvky: 24
Registrován: 25 srp 2011 10:56

Re: Windows phone 7

Příspěvek od mibla »

Kdysi jsem sám používal telefon HTC HD2 s Windows Mobile 6.5, před časem již byla zastavena podpora ze strany Microsoftu a tedy není možné instalovat a aktualizovat aplikace z Windows Market, zastavena byla i možnost synchronizovat kontakty, kalendář, ... přes internetovou službu. Zařízení s Windows Mobile 6.5 se tedy již nedají plnohodnotně využívat a aktualizace na Windows Phone 7 není k dispozici.
Pokud tedy nyní koupíte telefon s Windows Phone 7, počítejte s tím, že za pár let se situace může vyvíjet úplně stejně.

Zajímavé jsou také statistické informace o tržním podílu zařízení s Google Android, iOS a Windows Phone 7, o množství dostupných aplikací, atd. Podíl zařízení s Windows Phone je nyní hodně nízký a s počet dostupných aplikací je také výrazně nižší.
http://mobil.idnes.cz/statistiky-napric ... b_tech_ham

Nechci nikoho odrazovat od nákupu telefonu s Windows Phone, snažím se jen naznačit, že kromě možných výhod, jsou tu i celkem důležité nevýhody, které samozřejmě výrobci a prodejci zdůrazňovat nikdy nebudou.

Jen čas ukáže, zda se Microsoftu podaří opět získat svůj ztracený podíl na trhu s mobilními telefony nebo ho Google a Apple v tomto oboru převálcují úplně.
tryndamer
Příspěvky: 3
Registrován: 12 črc 2012 13:38

Re: Windows phone 7

Příspěvek od tryndamer »

Já bych řekl, že ty výhody se dají spočítat na jedné ruce a ještě vám pár prstů zbude. Pokud se rozhoduješ mezi WP7 a Androidem, tak ber rozhodně Android. Nebudeš litovat.
Reklamní cedule z http://www.gravirovani-laserem.com/cedule.php mi usnadnili život.
Odpovědět