notebook do 10 000,-

Odpovědět
novakova-ma

notebook do 10 000,-

Příspěvek od novakova-ma »

Měl by někdo tip na koupi notebooku pro obyčejné prohlížení internetu a jednoduchou kancelářskou práci?
Kartonové krabice se užívají k přepravě většího zboží, bublinkové obálky se zase použijí k přepravě menších věcí.
mibla

Re: notebook do 10 000,-

Příspěvek od mibla »

Při výběru notebooku je potřeba mít jasno hlavně v tom, zda ho budete používat hlavně na cestách nebo spíš v dosahu zásuvky.
Podle toho je pak potřeba se rozhodnout, zda zvolíte raději výkonnější model s výdrží baterie cca 1,5-2 hodiny nebo dáte přednost delší výdrži baterie (třeba 6 a více hodin) za cenu nižšího výkonu.
Tzv. netbooky mají výhodu vyšší výdrže baterie a nižší hmotnosti za poměrně nízkou cenu, ale ve srovnání s běžnými notebooky bývají výrazně pomalejší, mají malé rozlišení displeje (u některých webů je nutné používat nejen svislý, ale i vodorovný posuvník) a nejsou úplně vhodné pro psaní dlouhých textů.
U běžných notebooků je to přesně naopak, mají větší displej, pohodlnější psaní na větší klávesnici, bývají výkonnější. Nevýhodou je jejich vyšší hmotnost a menší výdrž baterií.
mibla.cz
Try paid surveys on SurveyTIme
miguelka

Příspěvek od miguelka »

Zrovna se také po nějakém notebooku poohlížím a nemůžu si vybrat, nabídka je opravdu široká. Měla jsem už dva notebooku značky ASUS a byla jsem s nimi spokojená. Mám přesedlat na jinou značku nebo zůstat u ASUSu? Díky za tipy.
mibla

Příspěvek od mibla »

Značky jako ASUS a ACER nabízejí velice dobrý poměr cena/výkon. Pokud jste s nimi spokojena, není důvod měnit.

U osob, které si nemohou dovolit být v případě poruchy delší dobu bez notebooku (běžně cca 14 dní, ale teoreticky může být i 30), doporučuji se pozeptat jaké jsou k jejich vyhlídnutému notebooku nabízeny záruční podmínky a případně si připlatit za záruku typu Next Bussiness Day. Máme dobré zkušenosti se značkou DELL. V případě nahlášení závady přijedou přímo k vám a na místě závadu vyřeší. Nejde-li to jinak, vymění celý notebook a přendají do něj váš pevný disk, nepřijdete tak o žádná data. Tento typ záruky často bývá za příplatek.
U notebooků v cenové hladině do 10000, ale předpokládám, že jde ale spíš o cenu a ta bývá u ASUSu a ACERu obvykle nižší než třeba u zmiňovaného DELLu.
mibla.cz
Try paid surveys on SurveyTIme
zdenicka113

Příspěvek od zdenicka113 »

Já jsem jednoznačně pro ASUS, je kvalitní, mi na práci i internet bohatě stačí a cena je taky dobrá. ;)
sima3

Příspěvek od sima3 »

Já mám Acer a jsem s ním opravdu spokojená. Při koupi jsem v něm měla Vistu a jel docela pomalu, ale po přeinstalaci na XP už je rychlejší než já :D
Tvoříte web zdarma? Potřebujete kvalitní grafický návrh webu.
tryndamer

Příspěvek od tryndamer »

Já bych si Acer nekoupil, kdysi to nebyli vůbec dobré noteboky. Teď už to je sice lepší, ale stejně u kamarádů vidím s touto značkou samé problémy.
Reklamní cedule z http://www.gravirovani-laserem.com/cedule.php mi usnadnili život.
Novator

Příspěvek od Novator »

Nevím...podle mě do 10 K nemá moc smysl počítač kupovat...
GobanneyJanna

Příspěvek od GobanneyJanna »

DIOR'S HANDLES
The handles are another place where it's easier to spot a fake. if you’re dealing with a bag like the Lady new large capacity multi functional outdoor insulation cooler bag be sure to take note of the stiffness of the bag's handles. They should be upright and rigid. Also, check the stitching on the handles to look for signs that were pointed out above. The fakes normally have wider and thicker handles.
new large capacity multi functional outdoor insulation cooler bag
golf beer sleeve 7 can beverage sleeve cooler bag
7 can golf beer sleeve leak proof and thermal insulation
new thermal insulation backpack waterproof picnic ice bag

THE ZIPPER
Zippers are another place to check for authenticity, and the way they open and close 2 bottles wine storage insulated cooler shoulder bag give you lots of clues about the authenticity. Dior also uses a jewelry-like oval zipper put at the beginning of each zipper. These pulls have the CD letters etched onto it. For other bags like the Saddle Bag, there's a leather pull with Christian Dior stamped on both sides.
Odpovědět