Jaké aplikace?

Odpovědět
miguelka
Příspěvky: 6
Registrován: 07 lis 2011 13:19

Jaké aplikace?

Příspěvek od miguelka »

Zdravím všechny, chci se zeptat, jestli nepoužíváte nějaké vychytané aplikace pro Android. Pokud jo, tak se s námi o ně podělte. Já používám aplikaci foursquare pro zjišťování a ověřování, jak si na tom stojí různé restaurace. je to fakt skvělá aplikace...Doporučte taky nějakou :)
mibla
Příspěvky: 24
Registrován: 25 srp 2011 10:56

Re: Jaké aplikace?

Příspěvek od mibla »

c:geo - opensource - pravděpodobně nejlepší aplikace pro geocaching
i-nigma - čtečka čárových kódů a QR kódů
goggles - umí načíst přes foťák informace z vizitky, přeložit přečtený text apod. zatím nemám moc vyzkoušeno, ale první dojem je dobrý
DroidStats - umí zobrazit informace o provolaných minutách, využití datových přenosů...

Všechny zmíněné aplikace jsou zdarma, u té poslední je možné si připlatit a získat další funkce.
mibla.cz
Try paid surveys on SurveyTIme
miguelka
Příspěvky: 6
Registrován: 07 lis 2011 13:19

Re: Jaké aplikace?

Příspěvek od miguelka »

Moc děkuji za tipy, zatím se mi teda nejvíc zalíbil Droidstats - mám paušál a tak je to hlídání minut i sms naprosto super a praktické. Nevíš ještě o nějakém sympatickém přehrávači hudby?
mibla
Příspěvky: 24
Registrován: 25 srp 2011 10:56

Re: Jaké aplikace?

Příspěvek od mibla »

Moc si na telefonu hudbu nepouštím, proto si vystačím se základním přehrávačem, který je v telefonu od výrobce. V minulosti jsem zkoušel i WinAMP, který je k dispozici také zdarma a má celkem dobré hodnocení.
https://play.google.com/store/apps/deta ... oft.winamp

Více přehrávačů se dá najít na:
https://play.google.com/store/apps/cate ... _AND_AUDIO
a tam se pak přepnout na Nejlepší bezplatné.

Celkem zajímavý program je také SoundHound - umí dohledat informace o písničce, kterou zrovna hrají třeba v rádiu, stačí kliknout na tlačítko, program začne poslouchat a pak vypíše jméno skladby, interpreta, alba, ... Funguje to dokonce i s českými a slovenskými písničkami třeba od Jarka Nohavicy, Elánu a dokonce to fungovalo i v autě za jízdy při zvuku motoru. Je jen potřeba připojení k internetu.
https://play.google.com/store/apps/deta ... r.freemium
mibla.cz
Try paid surveys on SurveyTIme
kimis2
Příspěvky: 3
Registrován: 05 lis 2012 10:18

Re: Jaké aplikace?

Příspěvek od kimis2 »

mibla píše:c:geo - opensource - pravděpodobně nejlepší aplikace pro geocaching
i-nigma - čtečka čárových kódů a QR kódů
goggles - umí načíst přes foťák informace z vizitky, přeložit přečtený text apod. zatím nemám moc vyzkoušeno, ale první dojem je dobrý
DroidStats - umí zobrazit informace o provolaných minutách, využití datových přenosů...

Všechny zmíněné aplikace jsou zdarma, u té poslední je možné si připlatit a získat další funkce.
c:geo opravdu doporučuji, taky jen používám. Jen mě trochu štve, že se mi aktuální mapa dost dlouho loaduje. Jinak super. Občas k tomu používám GPS Status.
Sygic - super offline navigace
Opera Mini Next - prohlížeč
MX Player - video přehrávač
Air Control Lite - hraješ si na navigátora na letišti :)))
Zajímám se o internetový marketing a cyklistiku.
Novator
Příspěvky: 5
Registrován: 23 črc 2013 13:05

Re: Jaké aplikace?

Příspěvek od Novator »

Hele lidičky nefunguje mi viber, respektive funguje ale je děsně potichu, nevíte, co s tím, reinstal už jsem zkoušel. Děkuji
Odpovědět