Jaký telefon k Vánocům??

Odpovědět
patrik-novy
Příspěvky: 1
Registrován: 24 říj 2011 11:13

Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od patrik-novy »

Chtěl bych přítelkyni pořídit k Vánocům dotykový telefon. Je ovšem zastánkyní klasických telefonů s tlačítky. Můžete mi někdo doporučit dobrý mobil okolo 5 000,- na který si člověk, který má tento mobil, jako svůj první dotykový, brzo zvykne?
Mít webove stranky zdarma je jednoduché stejně jako si zařídit, aby šla dobře propagace webu .
mibla
Příspěvky: 24
Registrován: 25 srp 2011 10:56

Re: Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od mibla »

Mezi nejlepší patří například značky HTC, Samsung nebo LG. Několik mých známých používá HTC Wildfire a jsou s ním velice spokojeni. Před tímto telefonem měli také klasické tlačítkové telefony. Např. v ElectroWorldu mají momentálně za 4199Kč http://www.electroworld.cz/product/tele ... hite-mobil
Na HTC Wildfire mám několik pozitivních ohlasů, ale doporučuji porovnat více různých značek a typů a zaměřit se např. na rozlišení displeje, rozlišení fotoaparátu. WiFi, GPS, BlueTooth je dnes již asi standard a pokud byste narazil na telefon bez těchto funkcí, nebral bych ho.
mibla.cz
Try paid surveys on SurveyTIme
miguelka
Příspěvky: 6
Registrován: 07 lis 2011 13:19

Re: Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od miguelka »

Zdravím, hodně dobrý mobil s Androidem za skvělou cenu je prý Sony Ericsson Xperia Ray ... 8Mpix foťák!
mibla
Příspěvky: 24
Registrován: 25 srp 2011 10:56

Re: Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od mibla »

Mohu doporučit i HTC EVO 3D, od ledna se prodává za 6990 Kč, cca za poloviční cenu než původně. Používám ho cca 5 týdnů a jsem s ním maximálně spokojen. Parametry srovnatelné s HTC Sensation, ale cca poloviční cena.
mibla.cz
Try paid surveys on SurveyTIme
zdenicka113
Příspěvky: 5
Registrován: 21 úno 2012 08:57

Re: Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od zdenicka113 »

Ja preferujem značku Samsung, a to ako dotykové tak aj normálne, vždy som mala túto značku a vždy bola spokojná.
klávesnice
Příspěvky: 3
Registrován: 07 čer 2012 09:02

Re: Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od klávesnice »

Samsung je dobrá značka a to nielen telefónov ale i televíziou
xrejnok
Příspěvky: 1
Registrován: 13 lis 2013 10:02

Re: Jaký telefon k Vánocům??

Příspěvek od xrejnok »

Teď jsou všichni zblblí z novýho Iphone. Mě to teda nechává zcela chladným. mám už několik let LG optimus black. Je sice trošku pomalejší, ale stále funguje. Až půjde do kytek, na řadě bude Samsung.
Odpovědět