Synchronizace s MS Outlook

Odpovědět
Buml
Příspěvky: 3
Registrován: 25 srp 2011 10:53

Synchronizace s MS Outlook

Příspěvek od Buml »

Chtěl jsem si pořídit od kamaráda telefon Samsung Google Nexus S. Kámoš mi ho nechal na otestování a byl jsem s ním nadmíru spokojený, i cena 4000,-Kč se mi zdála OK. Nicméně chtěl jsem si ho pořídit jako pracovní a tudíž si potřebuji denně synchronizovat kalendář, kontakty, úkoly atd s MS Outlookem. Podotýkám, že nemám ve firmě MS Exchange, jelikož je to pro naší malou firmu nesmyslně drahé řešení.
No a tady jsdem narazil. Hledal jsem na různých fórech docela dlouho nápovědu, jak synchronizovat a 100% radu jsem nenašel nikde. Nakonec jsem tedy nainstaloval na PC (kde mám lokální kalendář) prográmek MyPhoneExplorer a na telefon jeho klienta a podařilo se mi sesinchronizovat vše kromě kalendáře. I když svůj aktuální Outlook kalendář vidím nahraný do té aplikace MyPhoneExplorer na PC, tak do telefonu se ne a ne přenést. Bohužel je to pro mě důvod, proč si tenhle telefon nekoupím. Myslím, že je to docela škoda, že Google tímhle způsobem nutí uživatele MS Outlook přecházet na Google aps. :( Pokud někdo víte řešení, sem s ním ;)
vladimir1271
Příspěvky: 1
Registrován: 24 črc 2012 11:07

Re: Synchronizace s MS Outlook

Příspěvek od vladimir1271 »

Já používám synchronizaci s googlem, takže ti moc nepomůžu, jenom tě odkážu na androidforum. Tam se to myslím řešilo často.
Jak udělat grafický návrh webu stejně jak má www.internet123.cz?
Odpovědět